K domku se zahradou se dokonale hodí venkovní sauna. Oceníte ji nejen během zimních měsíců

K domku se zahradou se dokonale hodí venkovní sauna. Oceníte ji nejen během zimních měsíců

Chcete si naplno užívat i ve chvíli, kdy život v České republice již poněkolikáté svazují opatření, která omezují přístup k nejrůznějším službám?

Život v pandemii lidem na celém světě připomněl, jak důležité je kvalitní zázemí. Pokud máte doma dostatečné pohodlí a zároveň se můžete ve svém království věnovat mnoha různým aktivitám, snáze se vyrovnáte s případným uzavřením sportovišť, plaveckých bazénů, klubů i restaurací a pozastavením nejrůznějších volnočasových aktivit.

Jestli jste navíc odkládali realizaci nejrůznějších budovatelských plánů, současná situace přímo vyzývá k jejich uskutečnění.

Zahradní sauna vám rozproudí krev a dodá novou chuť do života. Navíc si v ní skvěle posílíte imunitu

Pravidelný pobyt v sauně má řadu zdravotních přínosů. Skvěle prohřeje celé tělo, podpoří cirkulaci krve, navíc podporuje detoxikaci těla a zlepšuje obranyschopnost organismu.

Nemalé procento obyvatel Česka je zvyklých navštěvovat saunu jednou či dvakrát týdně od začátku podzimu až do jara. Bohužel právě v době pandemie, kdy je velice důležité pracovat na posílení imunity, jsou veřejné sauny často kvůli opatřením uzavřené, případně fungují jen v omezeném režimu.

Chcete-li si uchovat pevné zdraví a žijete-li navíc v domku se zahrádku, měli byste pořízení venkovní sauny zvážit.

Jaké zahradní sauny patří mezi opravdovou špičku?

  • Srubové venkovní sauny zhotovené ze severské borovice jsou elegantní a vysoce odolné. Saunu ze vzácného dřeva, které vyrostlo za polárním kruhem na severu Finska, vám budou všichni sousedé závidět.
  • Roubené zahradní sauny ze severského smrku či severské borovice vypadají jako stylový zahradní domek. Skvěle se hodí i k tradičnímu venkovskému stavení.
  • Sudové venkovní sauny jsou určeny těm, kteří touží po originalitě.
Dům byt a zahrada