Polep zadního okna auta vám může přivést další zákazníky

Polep zadního okna auta vám může přivést další zákazníky

Firmy dnes mají tendenci utrácet za online marketingové aktivity, přitom i offline principy stále fungují. Jednou z vynikajících možností, jak získat nové zákazníky, jsou polepy zadního auta okna – ať už firemního, nebo soukromého.

Proč je polep zadního okna dobrou formou marketingu?

Protože padne do oka každému, kdo za vámi jede, nejvíc funguje v kolonách a na parkovištích. Zaujmout může samozřejmě i kolemjdoucí. Velkou výhodou také je, že oslovíte zákazníky z různých lokalit. Zatímco takový billboard by stál celou dobu na jednom místě, s autem se pohybujete, takže máte šanci oslovit širší spektrum lidí. Kromě toho neplatíte žádný nájem za reklamní plochu.

Kvalitní polymerické fólie

Na polepy zadního okna se používají nejčastěji tzv. polymerické fólie. Jak název napovídá, obsahují příměs polymerů, díky tomu se nesmršťují a vydrží stabilní dlouhá léta.

Tento typ fólie je taktéž dobře cenově dostupný, nemějte tedy strach, samolepicí fólie na okno auta není drahou záležitostí. Kromě toho platíte pouze výrobu, aplikace je nenáročná, zvládnete ji sami.

Viditelnost není omezená

Máte strach, zda samolepící fólie na okno nesníží viditelnost? Samozřejmě že ne. Fólie je perforovaná, vidíte skrze ni dobře a problém nebudete mít ani na STK. Tedy aspoň v případě, kdy se obrátíte na spolehlivou firmu, jež používá fólie s atestem od Ministerstva dopravy ČR.

Nechte si připravit reklamní polep na míru

Fólie s atestem používají ve firmě Oreo Media Print s.r.o., kde vyrábí reklamní polepy aut již od 1 ks, na druhou stranu zvládají připravit polepy i pro celou firemní flotilu. Perforovaná folie na okno lze objednat jednoduše online, buď přidáte vlastní podklady, nebo si necháte návrh vytvořit zdarma.

Kromě polepu na okno vám vytvoří třeba i nějaká nápis, logo či dekorace, tedy řezanou grafiku. I ty si na vůz snadno nalepíte sami.

Inspirace