Bez plotu není dům kompletní

Bez plotu není dům kompletní

Leden, únor i březen, předjaří či začátek jara ve většině lidí neprobouzí chuť k úpravě exteriéru jejich domu, přitom je to v mnoha ohledech ideální doba. Na jaře už chce mít člověk zahradu upravenou, aby se tu potom mohly prohánět děti, něco zde kvetlo apod. Na to je však potřeba mít zahradu ideálně oplocenou. Pokud jste to nestihli na podzim, nezoufejte, než bude jaro, je ještě spousta času.

Ale je ještě docela zima, nevadí to?

To je běžná otázka, kterou si lidé pokládají každý rok. Máte-li profesionální firmu na stavbu plotu, opravdu to nevadí, ploty se dají stavět i ve sněhu, když na to přijde. Jediné, co vadí, je hodně zmrzlá půda, což nyní nehrozí, mírný přízemní mrazík ráno ničemu nevadí. Vždyť základ pro plot se kope pomocí strojů a ty zima nezastaví. Tak co, zviklali jsme vás? Výborně, tak pojďme společně vymyslet, jaký že plot by se vám kolem domu líbil.

Co je v nabídce?

Máme pro vás betonové ploty různých dekorů od tradičního štípaného kamene, přes cihličky až po netradiční lamely, které dávají betonovému plotu zcela jiný rozměr. Kromě designu máte možnost vybrat si barvu, také výšku plotu a tvar jeho zakončení. Zdá se vám to složité? Neumíte si představit, jak moc jinak bude plot vypadat s rovnou koncovou deskou a jak s obloukovým zakončením? Vyzkoušejte program pro vizualizaci betonového oplocení, který najdete on-line na našem webu. Do konfigurátoru zadáte parametry plotu a vizualizace vám vykreslí plot kolem vzorového domu. Můžete zkoušet různé varianty a porovnávat, jak se vám vzhled plotu líbí podle použité varianty. To vám usnadní výběr i představu o vzhledu celého plotu. Pokud si ale přece jen nejste jisti a rádi byste plot viděli na vlastní oči, navštivte naši vzorkovou prodejnu v Tupadlech u Čáslavi, kde vám náš personál ochotně zodpoví vaše dotazy. Tak neváhejte a pusťte se do stavby oplocení klidně ještě v zimě.

Dům byt a zahrada