Dobrá dodávka se občas hodí

Dobrá dodávka se občas hodí

Přepravování velkých břemen na delší vzdálenosti není náročné pouze na fyzické síly, ale rovněž i na logistiku.

Člověk si totiž obvykle s běžným sedanem nevystačí, a to ani kdyby měl za sebou vhodný tažný vozík. K těmto účelům je dobré mít přeci jen něco většího, ideálně dodávku.

Hlavní obsah článku:

Výhodné ceny

Dodávky ovšem nerostou na stromech a od kamarádů či rodiny si ji člověk také obvykle nepůjčí. Jedná se totiž o užitkový vůz, který většině lidem slouží hlavně k podnikání, a proto každý majitel dlouho váhá, než někomu předá volant.

Není ale nutné shánět vhodné auto po kamarádech či rodině. Stačí prostě kontaktovat firmu Van2Go, která se zabývá pronájmem dodávek.

Své služby nabízejí nejen v našem hlavním městě, ale i v moravskoslezské metropoli. Skvělé navíc je, že zákazníci, co již mají své zkušenosti s pražskou pobočkou, se mohou těšit na prakticky ty stejné služby a ceny i v Ostravě. Naopak to samozřejmě platí také.

Pronájmy dodávek Ostrava i Praha běžně poptávají jak fyzické osoby, tak i firmy. Obecně platí, že lidé si obvykle půjčují dodávky jednorázově, tedy na jeden den či několik málo dní, zatímco firmy dávají přednost dlouhodobým smlouvám. Díky tomu mohou vybrané dodávky používat třeba i dlouhé měsíce.

Nikdy se nezavírá

Valná část autopůjčoven má nějakou zavírací dobu. Van2Go patří mezi podniky, kterým něco takového nic neříká. Každý zájemce o zapůjčení dodávky tudíž může přijít víceméně kdykoliv je mu libo, a to na kteroukoliv pobočku.

Provozní tempo během pozdního večera, potažmo brzkého rána může být mírně ospalé. Proto je rozumnější ještě před příchodem vybranou pobočku kontaktovat. Po drátě je totiž možné se na řadě věcí domluvit předem, což značným způsobem vše urychlí a zákazník tudíž nebude muset po svém příchodu skoro vůbec čekat. Takto se běžné dá domluvit i během dne.

Služby